Katalog Stron

W ostatnich latach nastąpił duży wzrost liczby osób, które decydują się na poddanie się jakiejś formie chirurgii kosmetycznej, aby wyglądać lepiej, a tym samym czuć się lepiej ze sobą. Powinniśmy czuć się dobrze ze sobą takimi, jakimi jesteśmy, ale jeśli chcesz leczyć się w jakikolwiek sposób, to jest to twoja decyzja i nie pozwól nikomu mówić ci, co masz robić.
Liczba osób, które chcą mieć jakiś retusz, wzrosła dramatycznie, ale nie wszyscy są gotowi poddać się operacji. Jeśli jesteś jednym z nich, nie martw się więcej, w ostatnich czasach pojawia się wiele innowacyjnych technik, które są w stanie wykonać zabiegi chirurgii kosmetycznej bez konieczności udawania się na salę operacyjną.
Ale zawsze, gdy pojawia się coś nowego, pojawiają się wątpliwości: czy będzie to tak samo skuteczne? Czy będzie dobrze wyglądać? Czy nadal będzie boleć? Te nowe nieinwazyjne techniki chirurgiczne przynoszą wiele korzyści w zabiegach estetycznych: są to mniej bolesne procedury, które wymagają minimalnej hospitalizacji, ponieważ nie ma potrzeby stosowania okresu pooperacyjnego. W wielu przypadkach powrót do codziennych zajęć jest możliwy już w dniu zabiegu, a ponieważ nie jest to operacja, nie pozostawia blizn i nie ma prawie żadnych powikłań po zabiegu. Ma wszystkie zalety chirurgii kosmetycznej, ale bez problemów związanych z poddaniem się operacji, to idealne rozwiązanie.

Twarz i szyja.

Z wiekiem jednym z najbardziej dotkniętych obszarów jest twarz, zmarszczki, plamy, worki i cienie pod oczami są bardzo widocznymi oznakami wieku, którym chcemy położyć kres. Istnieją również inne rodzaje interwencji w tym obszarze, takie jak restrukturyzacja nosa, korekcja wybrzuszonych uszu lub redukcja znienawidzonego podwójnego podbródka. Wszystkie te zabiegi chirurgii kosmetycznej były zazwyczaj przeprowadzane w ramach klasycznej chirurgii kosmetycznej, ale obecnie możemy znaleźć nieinwazyjne opcje dla tych retuszów.

1. Lifting szyi.
Poprzez wystrzeliwanie zogniskowanych fal ultradźwiękowych, które powodują mikrourazy w skórze, które natychmiast zagęszczają tkankę i napinają ją po zagojeniu.
2. Niszczenie komórek tłuszczowych na podbródku.
Innowacyjny produkt na bazie kwasu deoksycholowego jest stosowany w celu naturalnego i trwałego zniszczenia tych komórek. Wykonywany jest za pomocą mikroiniekcji i powoduje obkurczanie i napinanie skóry.
3. Lifting twarzy bez operacji.
Wykonywany jest przy użyciu różnych związków i technik, takich jak kwas hialuronowy, mezoterapia czy toksyna botulinowa.
4. Zmiana kształtu nosa.
Zapomnij o strasznej rinoplastyce i zdecyduj się na rinomodelling, dzięki któremu skorygujesz wady nosa za pomocą kwasu hialuronowego.
5. Kształtowanie uszu.
Istnieje nowe urządzenie medyczne, które jest wszczepiane przez małe nacięcie w małżowinie usznej i jest w stanie przybliżyć uszy do głowy.
6. Konturowanie oczu.
Kwas hialuronowy o wysokiej intensywności jest wstrzykiwany za pomocą igieł z zaokrąglonymi końcówkami w celu złagodzenia zmarszczek w tym obszarze i podniesienia zwiotczałych obszarów.

Piersi i ramiona.

Główną operacją, jakiej poddają się kobiety w naszym kraju, według różnych badań, jest powiększanie piersi, choć niektóre wolą zdecydować się na zwykły lifting, aby zatrzeć ślady upływających lat. Tego typu zabieg może być również przeprowadzony za pomocą nieinwazyjnej techniki, jaką jest lifting piersi. Po jednej sesji będziesz w stanie zobaczyć niesamowite rezultaty.
Kolejną z oznak starzenia się, której zwykle nie poświęca się zbyt wiele uwagi, jest występowanie obwisłej skóry na tylnej części ramion. Jeśli jesteś jednym z tych, którzy zauważają tę małą niedoskonałość i chcą się jej pozbyć bez chodzenia pod nóż, możesz przywrócić objętość tego obszaru poprzez zastrzyki z kombinacji dwóch naturalnych elementów, które stopniowo pomagają własnemu ciału ponownie tworzyć kolagen, aż do osiągnięcia pożądanego rezultatu.

Brzuch i nogi.

Nieinwazyjnym sposobem na wykonanie brzuszka jest połączenie ciepła i zimna, które pomaga spalić tłuszcz w okolicy, za pomocą opasek termicznych, które są umieszczane na tkance przewodzącej, w miejscach z miejscową tkanką tłuszczową.
Zabieg ten może być również przeprowadzony przez zastosowanie tylko zimna na danym obszarze, komórki tłuszczowe obumierają w wyniku krystalizacji i eliminacji przez układ limfatyczny i mocz.

Wreszcie, inny z dużych problemów estetycznych jest cellulit. Istnieją zabiegi zdolne do zwalczania go. Wykonuje się sekwencyjne ssanie, które mobilizuje i uwalnia zlokalizowany tłuszcz; aktywuje również krążenie, drenaż limfatyczny i produkcję kwasu hialuronowego, kolagenu i elastyny, niezbędnych do tego, aby Twoja skóra wyglądała gładko i idealnie.