Katalog Stron

Czy muszę się zarejestrować aby dodać stronę?
Tak. Nie jest to typowy katalog ze stronami a swego rodzaju portal na którym cały czas coś się dzieje.
Co otrzymuję po rejestracji?
Dokonując rejestracji otrzymujesz możliwość dodania strony do katalogu ( sprawdzenie jakości wpisu darmowe ), dostęp do ciekawych artykułów sponsorowanych przez właścicieli stron.
Jakie są płatności
Wstępna akceptacja strony jest darmowa - nie zapewnia jednak ona wyświetlania w katalogu. Aby strona się wyświetlała, konieczne jest zakupienie jednego z kont PREMIUM, które następnie można przedłużać zakupem punktów. Za punkty można również sponsorować artykuł.
Co mogę "kupić" za posiadane punkty?
Posiadane punkty możesz zamienić na dni konta PREMIUM dla strony lub zasponsorować artykuł na określony czas ( dni == liczba punktów ), dzięki czemu pod tytułem artykułu będziesz mógł umieścić link.
Czy mogę dodać dowolny link pod artykułem?
NIE - i to bardzo ważne! Aby link został zaakceptowany wymagamy tematycznego powiązania artykułu ze stroną do której dodany zostanie link. Jeżeli strona nie będzie zgodna z tematyką artykułu, punkty nie zostaną zwrócone.
Ile mogę dodać stron?
Nie ma żadnych ograniczeń.
Jaka jest wartość artykułów?
Wszystkie artykuły są unikalne i napisane od podstaw. Nie znajdziesz ( a przynajmniej nie jest to zgodne z prawem ) naszych artykułów na żadnej innej stronie w internecie.